acg
computer

درباره ما

مرکز خدمات کامپیوتری ACG COMPUTER

ارائه بهترین خدمات به عنوان یک مرکز خدمات کامپیوتری

تخصص ما قرار داد نگهداری و پشتیبانی از سیستم ها کامپیوتری و شبکه است

مرکز خدمات کامپیوتری ACG COMPUTER با 10  سال تجربه در ارائه خدمات کامپیوتری و پشتیبانی شبکه و تعمیر کامپیوتر و سیستم های امنیتی حرفه ای با بهره مندی از کارشناسان مجرب و با تجربه آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز می باشد.

خدمات ما : نصب و راه اندازی شبکه ، پشتیبانی شبکه ، عیب یابی شبکه ، نگهداری شبکه ، بهینه سازی شبکه ، پشتیبانی کامپیوتر ، تعمیر کامپیوتر ، ارتقای کامپیوتر های قدیمی ، نصب ویندوز و آنتی ویروس ، نصب و راه اندازی سیستم های امنیتی و مدار بسته ، بازیابی اطلاعات ، عیب یابی سخت افزاری و نرم افزاری ، طراحی سایت و سئو و …… .

خدمات شبکه

اصطلاح خدمات شبکه یک تعریف کلی از تمامی خدماتی است که در حوزه ی شبکه های کامپیوتری قابل ارائه است.

این خدمات میتوانند از ابتدایی ترین مراحل مانند بررسی و آماده سازی زیرساخت مناسب برای ایجاد امکان راه اندازی شبکه های کوچک و بزرگ، پشتیبانی شبکه، کابل کشی و داکت کشی شبکه، آرایش رک و داکت و به طور کلی خدمات پسیو شبکه، تا خدمات اختصاصی تر مانند راه اندازی سرویس های پایه ای و اساسی شبکه مانند نصب و راه اندازی اکتیو دایرکتوری ، نصب و راه اندازی دامین در شبکه، نصب و راه اندازی فایل سرور و میل سرور و به طوری کلی تر نصب و راه اندازی کلیه سرویس های مایکروسافت در نظر گرفت. با توجه به پیشرفت تکنولوژی و افزایش ظریب استفاده از این سرویس ها و خدمات هر روز شاهد به وجود آمدن مباحث جدیدتری در زمینه خدمات شبکه هستیم و لیست فعالیت هایی که بخشی از زیرمجموعه بزرگ خدمات شبکه هستند هر روز در حال افزایش است.

مشاوره و ارائه راهکار

مرکز خدمات کامپیوتری ACG COMPUTER با داشتن تجربه طولانی در کار با کارخانجات و شرکتهای بزرگ ایران و مواجه شدن با مشکلات اصلی و عمده ی واحدهای مختلف اقدام به ارائه راهکارهایی نموده تا تمامی مشکلات دیده شده را پوشش دهد . اگر شما نیز مشکلاتی دارید که در راهکارهای ما جوابی برای آن نیافتید میتوانید ضمن تماس با ما از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید و راهکاری مناسب با سازمان خود از ما دریافت کنید ما علاوه بر بررسی امکانات فعلی شما ، شبکه جدیدی را برای شما طراحی خواهیم کرد که امکانات فعلی شما را ارتقا و بهینه کرده و امکانات جدیدی برای حل مشکلات شما و کاهش هزینه ها فراهم کند و همچنین ما تضمین میکنیم که این جابجایی و ارتقا با کمترین اتلاف وقت و خطا صورت گیرد